Prosper Silicone Sealant Co. Ltd.
Prosper Silikon Mastik Ltd. Şti.

20 yıllık inşaat silikon mastik uzmanı

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Prosper Silicone Sealant Co. Ltd. Fabrika turu

Sertifikalar
Çin Prosper Silicone Sealant Co. Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Prosper silikon mastik Co, LTD 1998 yılında kuruldu (eski Hunan Jingshi Group Co., Ltd'nin silikon mastik fabrikasıdır). Ar-Ge, üretim, pazarlama silikon mastik serisi ürünleri birleştiren modern bir kuruluştur. Polimer kimyasal ürünler, yüksek teknoloji ürünü malzemeler, kimyasal ekipman araştırma ve geliştirme, ticaret entegrasyonunda üretim satışlarından oluşan bir koleksiyondur.

  Şirketin 20'den fazla teknisyeni ve 10 kalite denetçisini içeren 80 çalışanı bulunmaktadır.

  “Hümanist, Bilimsel yenilik” yönetimi fikrine sahip olan şirket, kaliteyi ve samimiyeti, inovasyon ve sürekli inovasyon için kararlı olarak belirlemektedir. 21. yüzyılda şanslı olduğumuza ve meydan okuduğumuzda, şerefimize kesinlikle sahip olacağımıza, hayallerimizi gerçekleştirdiğimize inanıyoruz.

 • OEM / ODM

  Prosper silikon mastik Co, LTD en gelişmiş silikon mastik üretim hattının bir dizi tavsiye (Vakum yoğurma 3000L, Güçlü dağıtma su ısıtıcısı 2500L, Üç rulo değirmen, Güçlü dağıtma makinesi, Silikon dolum makinası). Yapısal silikon dolgu macunu, nötr silikon yalıtım macunu, asit silikon cam dolgu macunu, nötr taş silikon dolgu macunu, nötr silikon dolgu macunu önleyici macunu, dolgu dikişleri için silikon macunu geliştirdi. 50'den fazla spesifikasyon silikon dolgusu.

  Oem sanat ve etiket ve logo ve renk mevcuttur

 • Ar-Ge
  Durmaz yenilik ve dönüşüm sayesinde, üretim seviyeleri uluslararası ileri standartlara ulaşmıştır. İyi araştırma ve üretim ortamı, yanı sıra yerli ünlü organik silikon uzmanının talimatı, sıkı malzeme denetimi ve proses kontrol standardı, yüksek kaliteli ürünü garanti etti. Satış sonrası servis ve teknik destek güçlü, çoğu müşterinin övgüsünü kazandık. Biz zaten ISO9001-2000 kalite kontrol sistemi kimlik doğrulama ve ISO14000-2004 çevre yönetim sistemi kimlik doğrulama yoluyla ve Çin inşaat metal yapı derneği alüminyum pencere ve kapı perde duvar komitesi onayı aldık. Şirket ithalat ve ihracat hakkına sahiptir ve daha fazla üne sahip olarak elliden fazla ülkeye ve Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Afrika gibi bölgelere ihraç edilmiştir.

İletişim bilgileri
Prosper Silicone Sealant Co. Ltd.

İlgili kişi: Alisa

Tel: +0086 18973360307

Faks: 86-731-28330059

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)